Darujte zážitky

Darovat zážitky se vyplatí a zvlášť, pokud jde o narozeniny. Váš přítel nikdy nezapomene na to, jak se mohl projet ve Ferrari a jedl s vámi v sushi restauraci. Zážitky jako dárky k narozeninám se vyplatí protože:

  • Obdarovaný na ně nikdy nezapomene, protože vzpomínky jsou věčné,
  • splní se mu jeho tajný sen,
  • bude překvapen, jak mohou být dárky pořád zábavné i v dospělosti.

Neváhejte a vydejte se na cestu lemovanou nezvyklými dárky a zážitky:

Pochutnejte si na sushi

SushiNávštěva restaurace patří mezi oblíbené tipy na dárky, které musíte vyzkoušet. Pokud se vaši blízcí nebojí trochu netradiční kuchyně v našem kraji, pozvěte je na gurmánský zážitek do japonské restaurace. A nechte je, ať sní kolik chtějí!

Sushi je typická japonská lahůdka z čerstvých surovin. Jde o jedno z nejzravějších jídel na světě. Klasická sushi rýže, doplněna o potraviny jako je mango, tuňák i úhoř.

Středověké hodování

Krčma ze středověkuOpravdu nezvyklé zážitky vás potkají, když navštívíte středověkou krčmu. Na místě vás pobaví potulné kartářky, tanečnice nebo hudci. Jídlo podle dochovaných receptur, často oceňované jako jedno z nejlepších v čekém restauratérství, a spoustu dalšího vás nemine. Takové dárky se hodí pro ty, co se chtějí podívat zpět do 15.století. Zkuste si dopřát výborné steaky ve formě pořádné porce i s krátkým dobovým představením.

Čokoládové pokušení

Čokoládová masážČokoládová masáž patří mezi nejoblíbenější dárky pro přítele. Vůně a regenerační účinky čokolády probudí vašeho milého k dobré náladě. Masáže jako dárky k narozeninám nikdy neurazí, ale naopak potěší, protože kdo by si dnes nechtěl odpočinout?